Międzynarodowa platforma blogowa

Pisz artykuły na cały świat ..

Cześć 🙂

Witam wszystkim bardzo serdecznie .

Gdy dowiedziałam się o nowym rozwiązaniu jakie zafundowała nam firma AIOP to koniecznie chciałam dowiedzieć się więcej ..

Zalogowałam się do panelu i pobiegłam na platformę prasową by co nieco poczytać .. I jestem bardzo podekscytowana . To niezwykła możliwość i genialne narzędzie pracy . Co prawda ja mam już bloga ale ile musiałam się namęczyć , by go ustawić i poinstalować wtyczki itd.. do tej pory cały czas pracuje nad nim i zmieniam .. Mozesz zobaczyć tutaj >> Bialoglowa ..

Dzięki AIOP Press Blog każdy ma możliwość pisania artykułów na dowolny temat i w dowolnym języku.. I co najważniejsze jest ogromna szansa , że taki artykuł przeczyta mnóstwo osób . Doskonałe miejsce dla wspierania przeróżnych biznesów ..

Co najważniejsze publikowanie tutaj artykułów jest całkowicie bezpłatne w ramach abonamentu AIOP.

Jest to zatem mój taki pierwszy wpis testowy, by pokazać potencjał i możliwości tego narzędzia .

Jako polska grupa mamy dla ciebie do zaoferowania również całą gotową platformę z instrukcjami video na temat firmy AIOP.

Zapraszam cię też na polską grupę na FB 

Odnośnie bloga – tak można sobie zainstalować WordPressa na hostingu AIOP i budować swój blog również bez problemu .Czyli kupujemy tylko domenę a resztę narzędzi w tym hosting mamy w AIOP .

Użytkownicy na kontach BASIC, mogą dodać max. do 3 artykułów/postów na AIOP PRESS, użytkownicy PRO – max. do 5 artykułów…..

.

Zajmuję się też takim tematem jak mądre kupowanie .. Znalazłam sklep internetowy , który wynagradza nas za madre zakupy i za to , że przyprowadzamy klientów. Mamy tutaj sklep wielobranżowy online .. w fazie budowania .. stopniowo dołączane są produkty z różnych branż , świetnej jakości , głownie polskich rodzinnych producentów .. Sklep stawia na produkty bardzo dobrej jakości . asortyment sklepu możesz podejrzeć po tym linkiem . \

Jako ciekawostkę podam , ze w sklepie mamy szyneczki i wędliny 🙂 .. takie fajne wyroby w ramach marketingu sieciowego 🙂 ..

Więcej informacji mozesz uzyskać tutaj >> 

pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂